Home » Healing Arts » przeprowadzki Warszawa

Owo był popychany przeprowadzki Warszawa przy użyciu czterech podnośników hydraulicznych opodal czterech stalowych natomiast betonowych belek do nowej witryny, która została zaprojektowana chcący w celu umożliwienia ewentualnych przyszłych delokalizacji .
W 1999 r.,208 stóp ( 63 m ) wysokości , 2540 -tonowy Cape Hatteras Lighthouse został przeniesiony 2900 stóp ( 883 m) w celu ochrony poprzednio erozją osłabia plaży . KiedyKarolina Północna czerep została zbudowana w 1870 roku , było powyżej 1500 stóp ( 460 m) od czasu morza , mimo to za pomocą 1935plaża nie osłabła tudzież fale dotychczasowy ale wręcz 100 stóp ( 30 m) od hotelu. Zaczynając w 1930 roku wielu wysiłków na rzecz powstrzymaniaerozji uprzedni próby , w tym dodanie ponadmilion metrów sześciennych piasku luźnego , masywne worki z piaskiem tudzież stalowych a betonowych ścian . Po prawie że 70 latach okazało się, że walcząc erozji byłoniekończące się batalia , izapadła uchwała , by przekazać latarnię z dala od momentu morza .
3200 -letni figura Ramzesa II w Kairze zostało przeniesione w dniu 25 sierpnia 2006 r. przy użyciu Ramzesa placu w nowym miejscu muzeum . Monument taktownie uszkodzenia za sprawą syf natomiast był w miejscu, dokąd było to trudne gwoli ludzi, aby odwiedzać . Akcja posągu , który mierzy 11 metrów ( 36 stóp) wysokości a waży około 83 ton ( 91 brzmienie amerykańskich) był transmitowany na energicznie na egipskiej telewizji . Transportowane w całości z tyłu dwóch wózków ,rzeźba wprzódy pocięte na ósemka części , kiedy została płeć nadobna przeniesiona z wykopu , w połowie lat 1950 .
W czerwcu 2008 , Hamilton Grange National Memorial ,1802 Alexander Hamilton domu w Nowym Jorku , została przeniesiona z ciasnej partii na Convent Avenue aż do z większym natężeniem przestronnej okolicy od strony ulicy Zachodniej 141-ci św Mikołaja w pobliskim parku , gdzie jest obecnie poddawanych pełna restortaion przez Johna G. Waite Associates , architekci, PLLC przywrócone . To jest rzeczywiścieraz drugidwór 298 brzmienie został przeniesiony . W 1889 r. przeniesiono go spośród oryginalnym miejscu na West 143-te Street aż do własności danego kościoła dwie bloki gród spośród dala .
Nathaniel Lieb Budynek wolnostojący ( 1969) , architekt Robert Venturi , został przeniesiony z wykorzystaniem barki spośród Long Beach Island , New Jersey w Glen Cove, Nieznany Jork w 2009 roku .

Published at: Recent Health Articleshttp://recenthealtharticles.org

Article Source

About