Home » Workouts » przeprowadzki Warszawa

Owo był popychany przeprowadzki Warszawa za pomocą czterech podnośników hydraulicznych wzdłuż czterech stalowych zaś betonowych belek do nowej witryny, która została zaprojektowana planowo w celu umożliwienia ewentualnych przyszłych delokalizacji .
W 1999 r.,208 stóp ( 63 m ) wysokości , 2540 -tonowy Cape Hatteras Lighthouse został przeniesiony 2900 stóp ( 883 m) w celu ochrony przedtem erozją osłabia plaży . KiedyKarolina Północna czerep została zbudowana w 1870 roku , było powyżej 1500 stóp ( 460 m) odkąd morza , jakkolwiek za pośrednictwem 1935plaża nie osłabła oraz fale uprzedni lecz wciąż 100 stóp ( 30 m) od czasu hotelu. Zaczynając w 1930 roku wielu wysiłków na idea powstrzymaniaerozji wcześniejszy próby , w tym dodanie ponadmilion metrów sześciennych piasku luźnego , masywne worki spośród piaskiem i stalowych natomiast betonowych ścian . Po nieomal 70 latach okazało się, iż walcząc erozji byłoniekończące się potyczka , izapadła uchwała , żeby przekazać latarnię spośród dala od momentu morza .
3200 -letni statua Ramzesa II w Kairze zostało przeniesione w dniu 25 sierpnia 2006 r. z wykorzystaniem Ramzesa placu w nowym miejscu muzeum . Monument roztropnie uszkodzenia przy użyciu brud i był w miejscu, gdzie było to trudne gwoli ludzi, żeby odwiedzić . Postępowanie posągu , kto mierzy 11 metrów ( 36 stóp) wysokości i waży o tyle o ile 83 ton ( 91 dźwięk amerykańskich) był transmitowany na żwawo na egipskiej telewizji . Transportowane w całości z tyłu dwóch wózków ,rzeźba wcześniej pocięte na ósemka części , gdy została kobieta przeniesiona spośród wykopu , w połowie lat 1950 .
W czerwcu 2008 , Hamilton Grange National Memorial ,1802 Alexander Hamilton domu w Nowym Jorku , została przeniesiona z ciasnej partii na Convent Avenue do bardziej przestronnej okolicy od okolica ulicy Zachodniej 141-ci św Mikołaja w pobliskim parku , gdzie jest w tej chwili poddawanych pełna restortaion za pośrednictwem Johna G. Waite Associates , architekci, PLLC przywrócone . To jest rzeczywiścieraz drugidwór 298 brzmienie został przeniesiony . W 1889 r. przeniesiono go spośród oryginalnym miejscu na West 143-te Street do własności danego kościoła dwaj bloki miasto spośród dala .
Nathaniel Lieb Dom ( 1969) , inspirator Robert Venturi , został przeniesiony dzięki pomagier spośród Long Beach Island , New Jersey w Glen Cove, Dziewiczy Jork w 2009 roku .

Published at: Recent Health Articleshttp://recenthealtharticles.org

Article Source

About